Tworzenie wartości w akwakulturze

September 14 2018

Konferencja i wystawa Aqua 2018 we francuskim Montpellier była inspirującym miejscem spotkań dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem wartości poprzez innowację i zrównoważony rozwój akwakultury.

Dzięki roli Złotego Sponsora wydarzeń takich jak Aqua 2018, organizowanego przez Europejskie Stowarzyszenie Akwakultury (EAS) i Światowe Stowarzyszenie Akwakultury (WAS), a także konferencji Aquaculture Europe organizowanych przez EAS, BioMar oferuje badaczom, w szczególności ludziom młodym zainteresowanym rozwojem swojej kariery w akwakulturze, otwarty dostęp do możliwości przysłużenia się branży.

Aqua 2018, promowana hasłem "We R Aquaculture", zgromadziła trzy tysiące uczestników ponad stu narodowości. Zaprezentowało się także 175 dostawców, a program czterodniowej konferencji wypełniony był po brzegi prezentacjami na różnorodne tematy, w tym sponsorowanymi przez BioMar sesjami dotyczącymi składników funkcyjnych i dodatków paszowych.

Stoisko BioMaru było centralnym punktem spotkań z ludźmi z całego świata. Przykładowo, nasi eksperci w dziedzinie pasz dla wylęgarni dzielili się informacjami na temat najnowszych osiągnięć oraz najlepszych sposobów na wykorzystanie naszych produktów. W tym roku BioMar świętuje 15-lecie swojej pracy nad paszami dla wylęgarni i kontynuujemy inwestycje w ten sektor, w tym innowacje i surowce funkcjonalne, wspomagające zdrowie i wydajność.

Podczas Aqua 2018, firma BioMar skupiła się szczególnie na najnowszych osiągnięciach w zakresie pasz funkcyjnych do stosowania w trudnych warunkach hodowlanych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza wyniki ostatnich testów oraz zalecenia dotyczące karmienia produktami Forte, pomagającymi zwalczać pasożyty skrzeli u labraksa.

BioMar skoncentrował się także na udzielaniu informacji o tym, w jaki sposób możemy pomóc hodowcom i szerszej akwakulturze w lepszym zrozumieniu i ocenie stopnia zrównoważenia każdego surowca zastosowanego w produkcji pasz.

Z okazji Aqua 2018, w tradycyjnym francuskim Château zorganizowaliśmy Kolację BioMaru dla naszych partnerów. François Loubère, Dyrektor Zarządzający BioMar West Med, powitał gości: - Od ponad 56 lat BioMar służy swoim klientom – hodowcom ryb i krewetek – na całym świecie, poprzez nieustające wysiłki w zakresie badań i rozwoju oraz innowacji żywienia, zdrowia i wydajności hodowli. Wciąż podążamy tą ścieżką, starając się być pionierami innowacyjnych rozwiązań, które wspierają wydajność i zrównoważony rozwój akwakultury.

Konferencja Aquaculture Europe 2019 odbędzie się w dniach 7-10 października 2019 roku w Berlinie. Firma BioMar po raz kolejny będzie Złotym Sponsorem tego wydarzenia.

Podczas Aqua 2018, stoisko BioMaru było centralnym punktem spotkań z ludźmi z całego świata.

Z okazji Aqua 2018, w tradycyjnym francuskim Château zorganizowaliśmy Kolację BioMaru dla naszych partnerów